Published Oct 29th, 2024, 10/29/24 12:42 pm
- 323 views • 1 today
- 10 downloads • 0 today
4
Okay, I took too long with the construction of this submarine...
I literally tried to understand the shape of the ship for 2 months by looking at the drawings of the ship,
only to then understand that the ship in the anime has slight differences :DDD:
Ладно слишком затянула я с постройкой этой подлодки...
Я буквально пыталась понять форму корабля в течении 2х месяцев, смотря чертежи корабля,
чтобы потом понять, что корабль в аниме имеет легкие отличия :DDD:| Progress | 100% complete |
| Tags |
6448206
2



Have something to say?